Organizacja Konferencji

Nowość – Obsługa konferencji i Wynajem Sprzętu

Jako jedyni na Podlasiu posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do obsługi tłumaczeń symultanicznych: 4-kanałowe cyfrowe odbiorniki Bosch Integrus. Odbiorniki działają na podczerwień i są odporne na zakłócenia powodowane światłem lamp oraz słońca. System ten charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem sygnał/szum oraz ma wbudowane funkcje korekcji błędów. Odbiorniki firmy Bosch zostały zaprojektowane przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu zapewniają maksymalną wydajność oraz charakteryzują się długą żywotnością baterii. Odbiorniki mogą być również użyte do odbioru muzyki. Ogromną zaletą transmisji w podczerwieni to lepsza ochrona poufności wymienianych informacji — sygnały nie przedostają się przez stropy ani ściany.

Zapraszamy do kontaktu!

nastrone

Organizacja Konferencji
Dlaczego warto powierzyć nam zorganizowanie konferencji?

Konferencja czy kongres to prestiżowe wydarzenie wymagające umiejętności doskonałego zgrania wielu czynników, planowania, realizowania i koordynowania działań.

Zorganizowanie konferencji / kongresu rozpoczynamy od starannego i rzetelnego opracowania projektu i jego budżetu. Profesjonalna organizacja konferencji wiąże się z wyborem odpowiedniej lokalizacji, przygotowaniem agendy spotkania, sprawnym wdrożeniem systemu rejestracji uczestników.

Organizacja konferencji to także fachowa obsługa gości w zakresie zakwaterowania, cateringu oraz transportu w wyznaczone miejsce. Organizacja konferencji to wreszcie dbałość o rzetelne wykonanie materiałów konferencyjnych takich jak: torby zjazdowe, druki reklamowe, ulotki, teczki, płyty z prezentacjami, zdjęcia, filmy itp.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze i organizacji konferencji. Nasza agencja stanowi zgrany i wykwalifikowany zespół, który poprzez swoje doświadczenie gwarantuje wysoki poziom usług, indywidualne podejście do klienta, sprawność w zakresie działań organizacyjnych, aktywność na płaszczyźnie wzmacniania relacji z partnerami biznesowymi naszych klientów.

Profesjonalna organizacja konferencji leży w obszarze naszych kompetencji i wiedzy praktycznej.